طراحی سایت چند منظوره

سایت چند منظوره یک عامل مؤثر در افزایش جذب مشتری می باشد. مهمترین هدف برای طراحی سایت چند منظوره کسب درآمد و ورود به حوزه دیجیتال مارکتینگ می باشد. برای کسب موفقیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ باید سایت خود را به گونه ای طراحی کنید؛ که کاربران را در هر رده سنی و در هر حوزه کاری به خود جذب کند.

کانون آگهی و تبلیغات دور تا دور پیشنهاد می کند برای پیشرفت در عرصه دیجیتال مارکتینگ و پیشی گرفتن از رقبای خود یک سایت چند منظوره طراحی نمایید. مشاغلی که در حوزه آنلاین مشغول به کار هستند به دو بخش ارائه خدمات و فروش محصولات دسته بندی می شوند.

برای شروع فعالیت خود بهتر است سایت چند منظوره خود را بر اساس فروشگاهی و شرکتی طراحی کنید. پس از آن المان های مربوطه را جهت پیشرفت سایت چند منظوره ایجاد نمایید.

طراحی سایت چند منظوره برای چه سایت هایی مناسب می باشد؟

امروزه سایت چند منظوره به یکی از روش های پر کاربرد برای کسب درآمد تبدیل شده است. هر چه امنیت سایت افزایش یابد حوزه کسب و کار شما نیز قوی تر و جذاب تر نمایان می شود. برای طراحی سایت چند منظوره روش های متفاوتی وجود دارد.

همچون ایجاد دامنه و زیر دامنه برای چند سایت، ایجاد پوشه و دامنه های مستقل. اما بهترین روش جهت ایجاد زیر دامنه ها در طراحی سایت چند منظوره گزینه اول یعنی ایجاد زیر دامنه، برای چندین سایت می باشد. این کار باعث افزایش رتبه و امنیت سایت اصلی شما می شود.

فواید و مزایای استفاده از سایت چند منظوره

یکی از مسئله هایی که بسیاری از صاحبان کسب و کار های آنلاین با آن مواجه می شوند؛ از دسترس خارج شدن سایت هایشان می باشد. عواملی که موجب این مشکل می شوند، عبارتند از: کاهش بازدید کاربران سایت و کاهش ترافیک سایت.

مهمترین مزیتی که در طراحی سایت چند منظوره وجود دارد، جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی می باشد. با ایجاد یک سایت چند منظوره شما می توانید در موتور های جستجوگر گوگل به سرعت رشد کرده و جایگاه مناسبی را در رنکینگ آن به دست آورید.

توجه داشته باشید که ایجاد لینک دهی در این سایت ها می تواند منجر به بهبود سئو سایت و افزایش رتبه سایت مورد نظر در نتایج گوگل باشد. مهمترین نکته ای که در این بخش وجود دارد سئو چندگانه سایت ها می باشد.

به عبارتی دیگر اگر اصول سئو را در سایت های کوچک رعایت نکنید و در عوض به بهبود سایت های چند منظوره بپردازید، باعث افت شدید کسب و کار شما در موتور های جستجوگر گوگل می شود.

از دیگر مزایای این گونه سایت ها:

  •  مقرون به صرفه بودن آن
  • در مقابل هزینه کمتری را بابت تهیه و طراحی آن می پردازید؛ اما درآمد بسیاری را از آن کسب می نمایید.
  • ایجاد یک تجارت الکترونیک
  • طراحی و ایجاد پروژه های بزرگ

طراحی سایت چند منظوره در قالب کسب درآمد

با طراحی سایت چند منظوره شما می توانید به اهداف مالی خود دست پیدا کنید. اگر شما تصمیم گرفته اید که یک سایت چند منظوره را برای کسب درآمد و رونق کارتان تهیه کنید، بهترین ایده را عملی نموده اید؛ زیرا سایت چند منظوره یک ایده فوق العاده برای کسب درآمد می باشد.

با ایجاد تبلیغات در سایت های چند منظوره شما به درآمدی خواهید رسید که هرگز فکرش را نمی کردید. برخی از کسب و کار ها برای رونق کارشان و فروش محصولات به قالب های چند منظوره مراجعه می کنند. این قالب ها باید از رابط کاربری ساده اما پر کاربردی برخوردار باشند. منو هایی که برای این دسته از سایت ها طراحی می کنید می بایست دسترسی کاربران را به امکانات سایت آسانتر کند.

هدف از طراحی سایت چند منظوره، فروش محصولات و جذب مخاطب به حوزه کاری شماست. به این ترتیب سعی کنید تمامی اصول جذب مشتری و نگهداری آن ها در سایت را رعایت نمایید. هر چه کاربر در سایت شما در زمان طولانی تری بماند، گوگل سایت شما را به عنوان یک محل پر تجمع در اینترنت می شناسد؛

به این ترتیب سعی می کند مطالب وب سایت را در نتایج اول خود قرار دهد. با طراحی سایت چند منظوره شما قادر هستید در حوزه های مختلفی از جامعه شروع به فعالیت نمایید. هر چه فعالیت شما در حوزه های مختلف بیشتر باشد، درآمد بیشتری را کسب می کنید.

بهترین قالب برای سایت چند منظوره

ابتدا بهتر است یک سیستم مدیریت محتوا بر مبنای وردپرس برای سایت خود تهیه کنید. پیشنهاد می کنیم از CMS وردپرس جهت مدیریت محتوا های سایت خود استفاده کنید. پس از آن قالب مورد نظر را طراحی یا خریداری کنید.

شاید این سؤال برای شما پیش آید که چه قالبی برای این سایت ها مناسب تر است؟ آیا می توان از قالب های ساده و غیر حرفه ای استفاده کرد؟ قالب های چند منظوره باید شامل چه مجموعه ای باشند؟ در جواب سؤال اول می توان گفت: با توجه به حیطه کاری تان باید قالب مورد نظر را تهیه کنید.

فقط قالب های حرفه ای

اگر قصد رونق کسب و کار را دارید پیشنهاد می کنیم، هرگز از قالب های غیر حرفه ای و رایگان استفاده نفرمایید؛ زیرا این قالب ها مهمترین اصول در جذب مشتری می باشد. بنابراین سعی کنید از قالب های حرفه ای جهت رسیدگی به امور کاری تان استفاده کنید.

معمولاً استفاده از ابزار نامناسب و غیر حرفه ای موجب بروز بسیاری از مشکلات می شود. برای مثال: یکی از نکاتی که در برخی از قالب های حرفه ای رعایت می شود، ریسپانسیو بودن صفحات سایت است. همانطور که می دانید کاربران زیادی از طریق تلفن های همراه به سایت شما مراجعه می کنند.

بنابراین ریسپانسیو بودن یک امر ضروری می باشد. یک قالب تخصصی از افزونه ها و امکانات بسیار پیشرفته تری برخوردار است. سعی کنید در خریداری یا طراحی سایت اصول اصلی و فرعی آن را رعایت کنید. هر چه نکات ریز و درشت مؤثر در طراحی قالب رعایت شده باشد؛ شما و کسب و کارتان شانس بیشتری را در مقابل پیشرفت دارید.

اصول رعایت شده در قالب های حرفه ای سایت چند منظوره

سازگاری با انواع مرورگر ها:

اگر قصد گسترش حوزه کاری خود را در دنیای اینترنت دارید؛ پیشنهاد می کنیم صفحات سایت خود را با انواع مرورگر ها سازگار کنید.

ریسپانسیو بودن صفحات سایت:

نیمی از کاربران وب، مخاطبان تلفن های همراه هستند. اگر صفحات سایت شما ریسپانسیو نشده باشند نیمی از کاربران خود را از دست خواهید داد. ریسپانسیو بودن به معنای سازگاری صفحات وب، با انواع دستگاه های موجود می باشد.

قابلیت پشتیبانی از افزونه های پر کاربرد:

طبق آمار انجام شده هر چه افزونه های سایت بیشتر باشند، مدیران سایت قادرند امکانات ویژه تری را در اختیار کاربران خود قرار دهند. بهتر است بدانید افزونه های بیشتر یعنی سایتی با امکاناتی بیشتر؛ بنابراین مهمترین اصل در طراحی سایت چند منظوره قابلیت پشتیبانی از افزونه ها می باشد.

عضویت در خبرنامه:

با ایجاد این المان شما قادر هستید، کاربران بسیاری را با کسب و کارتان آشنا کرده و مطالب انتشار یافته را برای آن ها ارسال کرده تا آن ها نیز بتوانند از خدمات شما استفاده نمایند. خبرنامه جزء بخش هایی می باشد که شما می توانید با مخاطب خود در ارتباط باشید.

طراحی سایت چند منظوره

سایت چند منظوره خود را الان سفارش دهید

جهت سفارش سایت خودتان و یا دریافت مشاوره با ما در تماس باشید.

فهرست