طراحی سایت وکلا

کانون آگهی و تبلیغات دور تا دور قصد دارد در این مقاله شما را با مهم ترین نکات طراحی سایت وکلا آشنا کند. شما به عنوان یک وکیل که قصد گسترش حوزه کاری تان را دارید، باید وارد فضای وب شوید و در آنجا مخاطبان و مشتریان خود را جذب کنید. بنابراین پیشنهاد می کنیم ادامه این مقاله را مطالعه نمایید.

اگر شما در زمینه حقوقی، مالی و … که به دادگاه ختم می شود باید به دنبال یک وکیل خوب باشید. قبل از هر چیزی باید رزومه کاری وکیل خود را مطالعه کنید.

شما به عنوان یک وکیل می توانید تخصص و رزومه کاری تان را از طریق فضای وب و اینترنت در اختیار این دسته از افراد قرار دهید. شما می بایست یک سایت طراحی کرده و رزومه کارتان را آنجا قرار دهید. با این عمل افرادی که در زمینه حقوقی، مالی و … که به دادگاه ختم می شوند شما را به راحتی یافته و با توجه به رزومه کاری تان شما را انتخاب می کنند.

در سایت وکلا بهتر است از عناوین مشاوره آنلاین ، مقالات مربوط به حیطه کاری، درباره ما و تجربه های وکیل استفاده شود.

مزایای طراحی سایت وکلا

  • قابلیت دریافت حق الزحمه به صورت اینترنتی
  • افزایش سرعت در روند پرونده ها
  • ارتباط با مردم
  • جذب مخاطبین بیشتر
  • آشنایی بیشتر مردم با حیطه کاری وکیل
  • کاهش هزینه های اطلاع رسانی از طریق کاغذ
  • ساخت رزومه کاری با کیفیت

امکانات و خدمات سایت وکلا

درباره ما یا بخش معرفی وکیل :

برای جذب مخاطبان بیشتر شما باید قسمتی را با عنوان معرفی وکیل درج نمایید تا بیوگرافی خود در آن قرار دهید. با انجام این کار دیگران با حوزه کاری و خدمات شما آشنا می شوند و در صورت نیاز با شما تماس می گیرند.

رزومه :

روزمه کاری یک بخش بسیار مهم در سایت های وکلا می باشد. با ارائه رزومه کاری تان، دیگران را با توانایی هایتان آشنا می کنید. با ایجاد یک رزومه با کیفیت شما می توانید نظر مخاطبان خود را جذب و اعتماد آنها را به دست آورید بنابراین صفحه رزومه در طراحی سایت وکلا یک امر ضروری است.

تماس با وکیل :

در طراحی سایت وکلا بخش تماس با ما، یک امر ضروری و مهم است؛ زیرا فردی که از رزومه کاری شما رضایت داشته و قصد همکاری با شما را دارد باید از طریقی با شما ارتباط برقرار کند. پس ایجاد تماس با وکیل یک بخش جدا نشدنی در طراحی سایت وکلا است.

پرسش و پاسخ به صورت آنلاین :

قرار دادن این بخش در طراحی سایت وکلا یک ایده جذاب برای جذب مخاطب است. در این بخش کاربران می توانند نظرات، پیشنهادات و سؤالات خود را در صفحه پرسش و پاسخ به صورت آنلاین مطرح نمایند و شما به محض مشاهده سؤالات و پیشنهادات کاربران قادر به پاسخگویی آنها هستید. همچنین انجام این کار باعث ایجاد ترافیک فوق العاده ای در وب سایت شما می شود.

ثبت نام یا عضویت در سایت :

شما می توانید بخشی را به عنوان ثبت نام در سایت طراحی نمایید و بخشی از دسترسی های سایت را محدود کنید. کاربرانی که به سایت شما مراجعه می کنند قادرند از بخش های محدودی از سایت استفاده کنند. اگر محتوا سایت برای شان جذاب بود می توانند در سایت ثبت نام کرده و عضو ثابت سایت شما شوند.

صفحه اخبار و مقالات :

با ایجاد این بخش می توانید خبرها و مقالاتی را در خصوص مسائل حقوقی، بخش نامه ها، آیین نامه ها و … قرار دهید. کاربر با مراجعه به این صفحه می تواند از آخرین اخبار روز مسائل حقوقی و … اطلاع پیدا نماید. ایجاد این صفحه برای کاربران جذابیت بسیاری دارد و می تواند عضوهای دائمی را به سمت خود بکشاند. البته با ایجاد این صفحه تأثیر بسیار مثبتی را در سئو سایت مشاهده خواهید کرد.

طراحی سایت وکلا با سیستم پرداخت آنلاین :

می توانید با ایجاد این سیستم به آسانی هزینه های مورد نیاز برای امور مختلف را دریافت نمایید. بدون صرف زمان به راحتی هزینه های مربوط به حیطه کاری تان را از مشتریان دریافت می کنید. البته با انجام این کار از هزینه های اضافی کپی جلوگیری خواهید کرد.

مشاوره آنلاین  :

در صفحه مشاوره شما قادر هستید با مشتریان تان صحبت کنید و آنها را بیشتر در رفع مشکل یاری کنید. بسیاری از افراد به دلیل مشغله کاری زیاد، نمی توانند به صورت حضوری با وکیل خود به بحث و گفتگو بپردازند. بنابراین با ایجاد صفحه مشاوره آنلاین می توانید با مشتری خود به صورت غیر حضوری گفتگو کنید.

طراحی سایتی با قابلیت آموزش و آزمون های حقوقی :

در طراحی وب سایت وکیل شما به عنوان یک وکیل کار کشته و متخصص قادر هستید از طریق آموزش به افرادی که به این زمینه علاقه مندند کسب درآمد کنید. پس از آن آزمونی را برگزار کرده تا سطح دانش و علمی دانشجویان خود را بسنجید. اگر شما این آموزش را به صورت جدی و تخصصی آموزش می دهید می توانید مدارکی را پس پایان دوره به آنها ارائه دهید؛ که مدرک دریافتی آنها ممهور به مهر وزارت علوم تحقیقات باشد.

ایجاد نوبت دهی به موکل :

شما به عنوان وکیل می توانید در خانه به امور کاری تان رسیدگی کنید. با ایجاد این سامانه در سایت خود به موکل هایتان امکاناتی را ارائه دهید که آنها نیز بتوانند به صورت نوبت دهی از شما وقت مشاوره بگیرند همچنین ایجاد این عنوان در سایت باعث جذب مخاطبان بیشتر نیز می شود.

lawyer

سایت شخصی خود را الان سفارش دهید

جهت سفارش سایت خودتان و یا دریافت مشاوره با ما در تماس باشید.

مهمترین نکات طراحی سایت وکلا

کسانی که به سایت شما مراجعه می کنند در رده سنی مختلفی هستند. پس شما باید اصول و فنونی را برای طراحی سایت پیش بگیرید که تمامی افرادی که به سایت مراجعه می نمایند ظاهر سایت برای آنها مطلوب باشد. همچنین مطالبی که در آن قرار می دهید باید قابل فهم بوده و صفحات سایت از گرافیک ساده اما زیبایی برخوردار باشد. اگر تمامی این اصول را در طراحی سایت وکلا رعایت کنید هیچگاه کاربرانی که از سایت بازدید می کنند بلافاصله آن را ترک نمی کنند. بلکه به عضوهای همیشگی و دائمی آن تبدیل می شوند.

بهینه سازی و سئو سایت مهمترین نکته در طراحی سایت و پیشرفت کسب و کار شماست. اگر سایت شما بهینه و سئو نباشد هرگز نمی توانید موفقیت های بزرگی کسب کنید.

فهرست