طراحی سایت شرکتی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با طراحی سایت شرکتی آشنا کنیم. اگر شما صاحب یک شرکت کوچک یا بزرگ هستید ، نیاز به یک سایت شرکتی زیبا، شیک و البته کاربردی دارید. بنابراین پیشنهاد می کنیم با کانون آگهی و تبلیغات دور تا دور همراه باشید.

مهمترین نکات در طراحی سایت شرکتی

امروزه افراد زیادی به دنبال دریافت خدمات از انواع سایت ها می باشند ، بنابراین شما می توانید با طراحی سایت شرکتی خدمات مناسبی را به مردم ارائه دهید. اگر شما یک شرکت کوچک یا بزرگ داشته باشید با استفاده از طراحی سایت شرکتی می توانید خدمات زیادی را به مردم ارائه دهید.

حال برای طراحی سایت شرکتی خود می بایست ، نسبت به خدماتی که در شرکت خود ارائه می دهید ، آن را به صورت یک صفحه اینترنتی تولید کرده و در اختیار عموم مردم قرار دهید. وب سایت ها از ابزارهای زیادی برای ارتباط با شبکه جهانی استفاده می کنند.

هدف از طراحی سایت شرکتی چیست؟

مهمترین هدفی که در طراحی سایت شرکتی دنبال می شود ، کسب درآمد می باشد. کسب و کاری که شما ایجاد می کنید ممکن است کوچک و یا دور از یک منطقه باشد ، اما با این حال با طراحی سایت می توانید آن را در دسترس و دید عموم قرار دهید.

با ارائه یک وب سایت شما می توانید نه تنها از کالاهای فیزیکی برای فروش استفاده کنید بلکه می توانید دانش و اطلاعات خود را در اختیار آن ها قرار دهید.

وقتی یک سایت به طور مداوم به روز رسانی می شود و اطلاعات تازه و صحیحی در آن قرار می گیرد باعث می شود تا مخاطبان زیادی به آن جذب شده و شما بتوانید از آن کسب درآمد کنید.

نکات طلایی برای طراحی سایت شرکتی

در طراحی سایت شرکتی ، ظاهر و زیبایی آن بسیار حائز اهمیت بوده است و باعث جذب مخاطب بیشتری می شود ، بنابراین اولین نکته ای که در طراحی سایت شرکتی باید به آن توجه کنید زیبایی آن می باشد. مخاطبین بیشتر به تصاویر و ظاهر سایت دقت می کنند.

در طراحی سایت شرکتی شما باید از متن ها و تصاویر با کیفیت استفاده کنید. تصاویر با کیفیت باعث جذب مشتری شده و با تماشای تصاویر با کیفیت از نمونه کارهای شما ، به برندینگ تان اعتماد کرده و خدمات مورد نیازش را از شما طلب می کند.

استفاده از مقالات با کیفیت و سئو شده

استفاده از متن ها و مقالات با کیفیت نیز تأثیر زیادی بر کسب درآمد و بازدید سایت شما خواهد گذاشت. البته بهتر است هنگام تهیه مقالات برای سایت خود به نکاتی توجه کنید ، که این نکات عبارتند از : نوشتن یک مقاله 300 تا 1000 کلمه ای ، خوانایی و روان بودن قلم متن ، فونت مناسب ، تیتر بندی شده ، تمیز ، استفاده از تصاویر با کیفیت و …

شما با رعایت کردن این نکات می توانید یک مقاله و محتوای متنی با کیفیت تولید کرده و با استفاده از آن مشتریان زیادی را به خود جذب کرده و از آن ها کسب در آمد کنید.

اگر شما در شرکت خود محصولاتی را به فروش می رسانید ، بهتر است برای معرفی محصولات یک محتوای ویدئویی کوتاه تهیه کرده و آن را به مشتریان محصول نشان دهید. تهیه این ویدئوها که جهت بررسی محصول تولید می شوند ، می تواند به جذب مشتریان کمک بسیاری کند.

ویدئو یا متن؟

طبق آمار به ثبت رسیده حدود 85% از مردم جهان تماشای ویدئو را به مطالعه یک محتوای متنی ترجیح می دهند زیرا تماشای ویدئو بسیار آسان تر بوده و محتویات اصلی و دقیق تری را به زبان ساده توضیح می دهد ، اما در محتوای متنی ممکن است افراد جذب مطالب نشده و سایت را نیمه کاره رها کنند.

شما به عنوان یک شرکت می بایست محتوای مناسبی را برای سایت خود طراحی کنید ، طوری که مخاطب به آن جذب شده و در سایت شما ماندگار شود.

در طراحی سایت شرکتی استفاده از عنوان ها و تیترهای جذاب می تواند عاملی دیگر برای افزایش بازدید مخاطب شود.

سایت شما باید بر اساس سئو تهیه و تولید شود. اگر سایت شما از سئو مناسب برخوردار نباشد به قطع یقین تمام تلاش هایتان برای بالا بردن بازدید سایت و کسب درآمد بیهوده خواهد بود.

امکانات مهم در طراحی سایت شرکتی

در طراحی سایت شرکتی باید نکاتی را در آن رعایت کنید نکاتی همچون اضافه کردن نوار جستجو ، قرار دادن ویدئوهای با کیفیت ، محصولات ، اعمال تخفیفات ویژه و …

اضافه کردن نوار جستجو

با اضافه کردن نوار جستجو در بخشی از سایت می توانید دسترسی کاربران را به مطالب سایت سریع تر نمائید.

محصولات

با توجه به خدمات ارائه دهنده شرکت خود می توانید ، کسب درآمد کرده و در میان مشتریان و کاربران خود اعتماد و اطمینان را ایجاد کنید.

اعمال تخفیفات ویژه بر روی محصولات

برای جذب مشتریان بیشتر می توانید با ایجاد تخفیفات ویژه بر روی محصولات و خدمات شرکت افراد زیادی را به کسب و کار خود جذب کنید.

نوع چیدمان ساختاری وب سایت

سایت ها معمولاً بر پایه دو چیز استوار هستند : ساختار و محتوا .

برای این که سایت شما بازدهی بالایی را داشته باشد ، می بایست نوع ساختار سایت خود را بر پایه اصول طراحی کنید.

 بهتر است در صفحه اول سایت از یک عنوان توصیفی و کلیدی استفاده کنید.

 با این کار می توانید کلیه خدمات و محتویات مربوط به شرکت و سایت خود را برای کاربران بازگو کنید. با انجام این کار وقتی کاربر وارد سایت شده و آن را مورد بازدید قرار می دهد متوجه خدمات این سایت شده و در صورت نیاز به آن مراجعه می کند.

ایجاد بخشی برای نظرات مشتریان

با ایجاد این بخش شما می توانید مکانی را در اختیار کاربران سایت قرار داده تا آن ها بتوانند نظرات خود را در این بخش قرار دهند.

از ایجاد فضاهای کاذب خودداری نمائید

امروزه در سایت های مدرن و بازاریابی از صفحات فروش با بلوک های متنی استفاده می کنند. اما متأسفانه بسیاری از آن ها در بخش پایینی سایت از فضای خالی و بیهوده استفاده می کنند که این امر باعث شده ظاهر زیبایی را از سایت به نمایش نگذارد.

طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی خود را الان سفارش دهید

جهت سفارش سایت خودتان و یا دریافت مشاوره با ما در تماس باشید.

کلام آخر

از نظر رنگی و رنگ بندی مناسب برای سایت شرکتی استفاده کنید.

در طرح گرافیکی سادگی را در نظر بگیرید، هر چه سایت شلوغ تر باشد گیج کننده تر خواهد بود و مشتریان زیادی را به خود نمی‌تواند جذب کند..

می‌توانید از شکل لوگو شرکت در طراحی گرافیکی استفاده کنید تا لوگو شما در ذهن کاربران نیز حک شود.

پیشنهاد می کنم طراحی گرافیکی سایت خود را به کمک کارشناسان و مشاورین انجام دهید، بسیاری از شکست ها در طراحی سایت بدلیل ظاهر نامناسب و شلوغ بودن بیش از حد سایت است.

یکی از مهم ترین خواسته های مشتریان در هنگام طراحی سایت شرکتی , سئو و بهینه سازی آن است. اما متأسفانه بسیاری از مشتریان به درستی معنی و اصول سئو سازی را نمی دانند و تنها این را می دانند که با سئو کردن سایت بر روی کلمه کلیدی مورد نظر خود، می توانند در گوگل دیده شوند .

فهرست