طراحی سایت فریلنسر ها

کانون آگهی و تبلیغات دور تا دور قصد دارد در این مقاله شما را با مهم ترین نکات طراحی سایت فریلنسر ها آشنا کند. طراحی سایت فریلنسر ها جزء روش های متعددی است که افراد مختلف در جامعه می توانند به راحتی از آن با توجه به توانایی هایشان کسب درآمد داشته باشند. شما می توانید در این مسیر یک منبع کسب و درآمد برای خود و دیگران ایجاد کنید به همین دلیل پیشنهاد می کنیم با ما همراه باشید.

فریلنسر کیست؟

در ابتدا بهتر است بدانید فریلنسر کیست و چه وظایفی داد. اصولاً به شخصی که برای خودش کار می کند و نیازی به یک کارفرما ثابت ندارد. فریلنسر ها با کارفرما های زیادی همکاری می کنند و این همکاری ها تنها به یک الی دو کارفرما ختم نمی شود.

امکانات سایت فریلنسری

در طراحی سایت فریلنسر ها شما باید موقعیت های شغلی مناسبی را در اختیار یک فریلنسر قرار دهید تا او قادر باشد کار مورد نظرش را بر اساس مهارت هایش پیدا نماید.

اهمیت طراحی سایت فریلنسری

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی افراد با توجه به توانایی هایی که دارند می توانند درآمدی را بدست آورند و تجربه های فراوانی را به عنوان یک آزاد کار کسب نمایند.

یک سایت فریلنسری از چه قسمت هایی تشکیل شده است :

یک نام تجاری :

از یک نام تجاری و به یاد ماندنی برای سایت خود استفاده کنید.

درباره ما :

شما با طراحی این بخش در صفحه سایت خود می توانید درباره توانایی ها، افتخارات، سابقه کاری تان و … برای مخاطب، شرح دهید. همچنین قادر‌ هستید تا بخش مخصوصی را برای فریلنسر های خود طراحی کنید تا آن ها نیز بتوانند درباره مهارت ها و سابقه کاری شان بیشتر بنویسند؛ با این عمل کارفرما های بیشتر

تماس با ما :

ایجاد این صفحه بسیار ضروری است زیرا باعث جذب و اطمینان کاربران به سایت شما می شود.

پرسش و پاسخ آنلاین :

شما با ایجاد این بخش در طراحی سایت فریلنسر ها می توانید به صورت آنلاین با کاربران سایت تان در ارتباط باشید و به سوالات آن ها پاسخ دهید.

نمونه کار ها:

ارائه نمونه کار ها بسیار در جذب مخاطب شما در این نوع سایت ها موثر خواهد بود. هر چقدر از نمونه کار های قوی تری برخوردار باشید احتمال گرفتن سفارش از مخاطب بیشتر خواهد بود.

مقالات :

با ایجاد این بخش میتوانید به سوالات متعدد فریلنسر ها و کارفرما پاسخ دهید. همچنین می توانید مقالاتی را در خصوص بهتر شدن و دریافت پروژه های بیشتر از کارفرما را برای فریلنسر ها تهیه نمایید.

ثبت کاربر :

با عضویت در سایت افراد می توانند از قابلیت های نا محدود آن استفاده کنند . با عضویت کارفرما قادر است تا پروژه های خود را ایجاد کند و مشکل خود را حل کند.

مهمترین معیارهای طراحی سایت فریلنسر ها

طراحی زیبا و خلاقانه

امروزه با پیشرفت علم شما می توانید یک سایت بی نقص را طراحی کنید. هر چه میزان زیبایی، امکانات و مدرن بودن این سایت ها بیشتر باشد ، می توانید بازدهی خوبی را از این سایت داشته باشید.

دسترسی های آسان

دسترسی کاربر به بخش های مختلف سایت شما باید راحت و روان و بدون پیچیدگی باشد.

تصاویری با کیفیت بالا :

یکی دیگر از نکات مهمی که می تواند کاربر را به سایت شما جذب کند، وجود تصاویر با کیفیت بالا است. استفاده از تصاویر بی کیفیت می تواند تأثیر منفی را بر روی موتورهای جستجوگر و نظر کاربران و میزان ماندگاری آن ها در سایت بگذارد. حتی این سایت ها نیازمند تصاویری هستند تا بتوانند نتیجه ای مطلوبی را از موتور جستجوگر گوگل دریافت کنند.

فیلم هایی با کیفیت بالا :

آمار نشان می دهد بیش از 80% از مردم برای یادگیری یک مفهوم خاص سعی می کنند از فیلم های آموزشی استفاده کند. همچنین آن ها تماشای فیلم را به مطالعه مطالب طولانی و خسته کننده ترجیح می دهند. بنابراین پیشنهاد می کنیم در طراحی سایت فریلنسری از ویدئو های آموزشی و پرکاربرد برای مخاطبان خود استفاده کنید.

ارائه اطلاعات مهم در رابطه با دریافت پروژه :

مردم به اطلاعاتی که در اینترنت مشاهده می کنند اعتماد دارند. اما متأسفانه امروزه افرادی هستند که در اینترنت از اطلاعات غلط استفاده کرده و آن ها را به مردم می قبولانند. بنابراین اگر شما در سایت خود مطالبی را قرار دهید که از منابع معتبر و صحیحی برگرفته شده باشد می توانید در گوگل امتیاز خوبی به دست آورید و میزان نظرات و اعتماد کاربران را به خود جلب کنید.

سئو وب سایت فریلنسری :

تنها با بهینه سازی سئو و پیدا کردن رتبه در گوگل می توانید مشتریان و کاربران زیادی را به خود جلب کرده و در میان میلیاردها کاربر دیده شوید. اگر سایت طراحی شده شما از سئو مناسب و بهینه سازی شده برخوردار نباشد به هیچ عنوان در موتور جستجوگر مطالب شما دیده نمی شود. اگر مطالبی که در سایت خود ارائه می دهید به صورت ساده و روان باشد طوری که افراد به راحتی مطلب تخصصی شما را درک کند، می تواند یک نکته مثبت در زمینه بهینه سازی و افزایش بازدید کاربران از سایت شما تأثیر به سزایی بگذارد.

ریسپانسیو بودن سایت :

این موضوع همیشه جزء اساسی ترین عوامل جذب مخاطب به سایت بوده است. زیرا بیش از نیمی از کاربران صفحات وب و سایت ها کاربران تلفن های همراه هستند.

طراحی سایت فریلنسرها

سایت شخصی خود را الان سفارش دهید

جهت سفارش سایت خودتان و یا دریافت مشاوره با ما در تماس باشید.

مهمترین مزایای طراحی سایت فریلنسر ها

مراجعه های حضوری اشخاص برای استخدام به شرکت ها یا سازمان ها باعث می شود تا نیمی از زمان شما از دست برود اما از طریق سایت های فریلنسری شما میتوانید به راحتی پروژه ای را دریافت و پروژه ای ار ایجاد کنید. به این ترتیب طراحی سایت فریلنسر ها بهترین گزینه برای برقراری ارتباط بین کارفرما و فریلنسر است.

فهرست