طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

ما در این مقاله قصد داریم شما را با نکات مهمی درباره طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال آشنا کنیم. با توجه به گسترش و رشد فوق العاده این نوع ارز ها می توانید سایتی برای خرید و فروش آن راه اندازی کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. برای آشنایی بیشتر با کانون آگهی و تبلیغات دور تا دور همراه باشید.

صرافی و ارز های دیجیتال

طراحی سایت های صرافی یا سایت خرید و فروش ارز های دیجیتال امروزه به منظور خدمت رسانی و جذب مشتری به صورت غیر حضوری طراحی می گردند. افرادی که در خرید و فروش ارز های دیجیتال مشغول به کار هستند، می توانند با طراحی یک سایت خرید و فروش ارز دیجیتال حوزه کاری خود را گسترش دهند.

طراحی سایت صرافی می تواند به انجام فعالیت هایی همچون: خرید و فروش ارز دیجیتال، اخبار ارز، آخرین قیمت های ارز و … بپردازد. همانطور که می دانید کاربران بسیاری به صورت روز افزون وارد وب می شوند. این امر موجب می شود تا مردم فعالیت های خود را سریعتر و آسانتر از طریق اینترنت انجام دهند.

در این سال های اخیر مردم تلاش بر این داشتند که کمتر به خارج از خانه رفته و فعالیت هایشان را انجام دهند. پس از ورود اینترنت و امکانات بی نظیری که در اختیار مردم قرار داد، افراد سعی کردند فعالیت های خود را با استفاده از این علم نوین به سرانجام برسانند.

این موضوع ابتدا از پرداخت قبوض شروع شد. اکنون صرافی ها نیز وارد فضای اینترنت شده و در این فضا به فعالیت می پردازند. با وجود تغییراتی که ایجاد شده است هر یک از صرافی ها می بایست سایتی جهت خرید و فروش ارز های دیجیتال داشته باشند.

نکات مهم در خصوص سایت های صرافی

برای اولین بار ارز های دیجیتال در سال 2008 از نوع بیت کوین، به بازار عرضه شد. این نوع از ارز دیجیتال رمز گذاری شده و به صورت اینترنتی به افراد پرداخت می شود. بیت کوین جزء روش هایی است که بسیار مطمئن و قابل اطمینان برای افرادی است که در حال سرمایه گذاری به صورت ارزی هستند.

امنیت

هنگام راه اندازی سایت خرید و فروش ارز های دیجیتال شما می بایست؛ امنیت بسیار بالایی را در سایت خود ایجاد نمایید. اولین و مهمترین ویژگی ای که باید در سایت خود ایجاد کنید امنیت است. بسیاری از هکر ها و افرادی که به دنبال سوء استفاده هستند، در فضای اینترنت در پی بهره برداری از منافع دیگران هستند.

سایت خرید و فروش ارز دیجیتال یا سایت صرافی می تواند بهترین گزینه برای سوء استفاده توسط هکر ها و نفوذ گران باشد. به این ترتیب سعی کنید در فضای آنلاین امنیت را به خوبی ایجاد نمایید. یکی دیگر از قابلیت های مهم در طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال ویژگی سوئیچ کردن آسان مطالب می باشد.

کیف پول

شما با ایجاد یک کیف پول در سایت خود می توانید محلی را برای ذخیره پول های کاربران در سایت ایجاد کنید. قالب خود را چند زبانه طراحی کنید. این احتمال را بدهید که ممکن است افراد بسیاری به سایت شما مراجعه کنند. یکی از ویژگی های مهم و ضروری یک سایت صرافی چند زبانه بودن آن است.

چند زبانه بودن

چنانچه افراد بسیاری از کشور های مختلف به سایت شما مراجعه کنند؛ می بایست آن را به راحتی مطالعه کنند. بنابراین چند زبانه بودن سایت در طراحی سایت صرافی یک امر ضروری می باشد. با ایجاد این ویژگی کاربران می توانند به راحتی با هر زبانی سایت خرید و فروش ارز های دیجیتالی را مشاهده نمایند.

در طراحی سایت صرافی به دسترسی آسان کاربران توجه داشته باشید. بسیاری از مردم به دنبال روش های آسان و دسترسی بی درد سر هستند. تمام تلاش خود را در این زمینه انجام دهید؛ که سایتی را با قابلیت هایی بالا اما دسترسی های آسان طراحی کنید.

بهینه سازی و سئو سایت

بهینه سازی سایت صرافی در موتور های جستجو بسیار مهم و ضروری می باشد. پیشنهاد می کنیم جهت افزایش رتبه در نتایج گوگل از افراد با تجربه و خبره جهت سئو سایت استفاده کنید. اگر سایت مورد نظر بر اساس اصول سئو طراحی نشده باشد، به هیچ عنوان بازدهی و افزایش کاربران را در پی نخواهید داشت.

استفاده از افزونه های پرکاربرد و مطمئن

از افزونه های پر کاربرد در شمارش ارز و نگهداری امنیت سایت استفاده کنید. هر چه افزونه های سایت بیشتر باشد، سایت بازدهی بیشتری دارد. اما سعی کنید سرعت سایت ثابت بماند. با کاهش سرعت کاربران شما از دست خواهند رفت.

طبق آمار به دست آمده اگر سایت مورد نظر بیشتر از 4 ثانیه باز شود، کاربر سایت را ترک می کند؛ بنابراین تمام تلاش خود را در این زمینه که لود صفحات سایت زیر 4 ثانیه باشند انجام دهید. از درگاه های امن جهت انتقال هزینه ها استفاده کنید.

ایجاد حس اطمینان در کاربر

تمام نیاز های کاربران خود را در سایت خرید و فروش ارز های دیجیتال قرار دهید. در طراحی سایت صرافی بهتر است از دو ارز رایج مانند: بیت کوین و اتریوم استفاده نمایید. اصولاً این دو ارز مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. کیف پول های امن برای سایت خود ایجاد کنید؛ تا کاربران احساس امنیت بیشتری را در سایت خرید و فروش ارز دیجیتال شما داشته باشند.

ویژگی های یک سایت ارز دیجیتالی

اصولاً برای جذب مخاطب و افزایش بازدید سایت باید المان های ویژه ای را در آن ایجاد کنیم. که این المان ها عبارتند از:

ایجاد یک فرایند آسان جهت خرید و فروش ارز:

توجه داشته باشید یکی از مهمترین ویژگی های طراحی سایت صرافی خرید آسان است. به این ترتیب یکی از الویت های خود را در این بخش قرار دهید.

فعالیت در حوزه شبکه های اجتماعی و فضایی وب:

همانطور که می دانید شبکه های اجتماعی یکی از پر بازدید ترین و محبوب ترین فضا های مجازی می باشد؛ که مردم با یکدیگر در حال ارتباط هستند.

نمایش ارز های دیجیتال:

سعی کنید از بیشتر ارز ها در سایت خود استفاده کنید.

به نظرات کاربران سایت خود اهمیت دهید:

یکی از بخش های مهم در طراحی سایت خرید و فروش ارز های دیجیتال رسیدگی به نظرات کاربران می باشد. اهمیت به نظرات کاربران باعث ایجاد اعتبار و اعتماد دیگران در فضای اینترنت می شود.

یک راه ارتباطی ایجاد کنید:

با ایجاد این بخش شما می توانید با کاربران و مشتریان خود به بحث و گفتگو بپردازید. ایجاد این بخش علاوه بر اطمینان باعث افزایش بازدید در سایت شما می شود.

ایجاد آدرس فیزیکی:

اگر شما به عنوان یک مرکز صرافی مشغول به کار هستید پیشنهاد می کنیم، مکانی را که در آن جا فعالیت می کنید به بینندگان خود نشان دهید. به این ترتیب کاربران با مشاهده آدرس سایت می توانند؛ در صورت نیاز به محل کارتان مراجعه کرده و مشکل شان را رفع نمایند. توجه داشته باشید که قرار دادن آدرس فیزیکی می تواند تأثیر بسیاری را در جذب مشتری بگذارد.

پنل کاربری:

بهترین بخش برای ایجاد دسترسی کاربران به بخش های مختلف سایت پنل کاربری می باشد.

ایجاد کارمزد معامله: بر اساس تعریف کارمزد شما می بایست هر واحد ارز خود را برای کاربر نمایش دهید و پس از خرید آن را معامله کنید.

طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

سایت ارز دیجیتال خود را الان سفارش دهید

جهت سفارش سایت خودتان و یا دریافت مشاوره با ما در تماس باشید.

فهرست