درباره دور تا دور

دور تا دور یک مجموعه تبلیغاتی آنلاین متعلق به کانون آگهی و تبلیغات دور تا دور با شماره پروانه 4/22121/949 است که می کوشد تبلیغاتی بهتر، موثرتر و در عین حال مقرون به صرفه را به مشتریان خویش ارائه دهد.

با توجه به گسترش و توسعه کسب و کار ها در دنیای مجازی اینترنت و پیوستن روزانه ده ها و صد ها شغل به آن، دیده شدن و معرفی محصولات و خدمات هم به مراتب مشکل تر از قبل شده و نیاز است که صاحبان کسب و کار ها با توجه به اندازه فعالیت شان فرد یا گروهی را فقط برای این امر اختصاص بدهند تا مبادا از سایر رقبا عقب افتاده و فروش کمتری را تجربه کنند.

بنابراین داشتن یک سایت خوب و بروز با محتوای عالی و کمک کننده به مخاطب امری قطعا ضروری است. در کنار آن، فعالیت پیوسته در شبکه های مجازی به ویژه اینستاگرام هم بسیار به پیشبرد مقاصد شما کمک کرده و رسیدن به اهداف تان را تسهیل خواهد کرد.

آماده انجام خدمت رسانی در کلیه زمینه های تبلیغاتی

چنانچه از سرمایه مالی و انسانی کافی برخوردارید بهترین کار این است که تیم خبره ای در شرکت خودتان در این زمینه فعال کنید تا همواره بر عملکرد شرکت در این حیطه نظارت کند. ولی چنانچه زمان لازم یا سرمایه کافی را برای این کار ندارید یا به هر دلیل دیگری ترجیح می دهید این امر را برون سپاری کنید، کانون آگهی و تبلیغات دور تا دور با کمال افتخار در خدمت شما است.

البته که برای مشتریان عزیز امکان ارائه خدمات تبلیغاتیِ سنتی همچون طراحی و چاپ ستِ اداری، طراحی لوگو، بنر، سفارش بیلبورد و تابلوهای تبلیغاتی شهری هم وجود دارد که می توانید به موازات بازاریابی آنلاین خود و یا به تنهایی جهت بهتر دیده شدن شما و برند تان از آنها استفاده کنید.

از دور تا دور ایران!

گفتنی است فعالیت ها و خدمات ما صرفا در یک محیطِ بسته ی واحد انجام نمی شود؛ بلکه با توجه به هر مورد کانون آگهی و تبلیغات دور تا دور از دور تا دور ایران بهترین ها را انتخاب و به همکاران و مشتریان خود ارائه می کند.

امید است بتوانیم در ادامه این راه موثر و درخشان در جهت موفقیت و پیشرفت شما تلاش و حرکت کنیم.

درباره دور تا دور
تماس با دور تا دور

تماس با دور تا دور

تلفکس

031-34322070

تلفن همراه:

09381745652

آدرس پست الکترونیکی:

info@dortador.com

آدرس پستی:

اصفهان خیابان پنج آذر نبش کوچه 23 مجتمع اداری پارتاک طبقه اول واحد 107

فهرست